Nieuwbouw Mijn Schuurwoning in Unia
Aafien Wieringa

Interesse in dit project of informatie over dit project?

Neem contact op

Mijn Schuurwoning in Unia

Meer weten over dit project? Bekijk ook eens de projectwebsite.

Projectwebsite bekijken
In het project Mijn Schuurwoning in Unia worden 25 woningen gerealiseerd: 24 halfvrijstaande woningen en 1 tussenwoning. Kies jij voor lekker wonen aan een lommerrijke laan of aan het water in een laanwoning of prinsheerlijk wonen aan het groene park in een parkwoning?



Op de projectwebsite www.mijnschuurwoninginunia.nl vind je alle informatie over dit bijzondere project met de zo opvallende groene (sedum) daken. De woningen zijn zeer compleet met dubbele openslaande deuren (voor en achter), standaard vloerverwarming, een bodem(!)warmtepomp, een ingericht toilet en badkamer, natuurlijke isolatie, 5 zonnepanelen en dus een groene (sedum) kap. De woningen zijn hierdoor extra energiezuinig en goed bestand tegen een veranderend klimaat. Niet alleen de woning, maar ook de tuin van de woning is zeer compleet. Hier vind je een pergola, een vlonder, een plantenvak, de berging, de opstelplaats voor de auto en het pad naar de voordeur in de tuin. Mijn Schuurwoning in Unia is daarmee ook toekomstbestendig: biobased wonen (houtskeletbouw met houten gevels, voorzien van natuurlijke isolatie) in een woning die CO2 opslaat in plaats van uitstoot. En ook wonen in een woning en tuin die voorbereid is op een warmer klimaat met periodes van extreme regenval.

De 12 halfvrijstaande laanwoningen en 1 tussenwoning vallen op door de ruime kavels, waarvan 4 kavels aan vaarwater liggen. De entree van de woning vind je bij de zijgevel, waardoor een mooie eetkeuken en aparte zithoek ontstaat. Met de standaard openslaande deuren bij de voor- én achtergevel loop je zo de ruime achtertuin in of de vlonder op in de voortuin. Op de eerste verdieping liggen 3 slaapkamers en een ingerichte badkamer, met genoeg ruimte voor een optioneel ligbad. De ruime zolder biedt daarbij genoeg plaats voor een 4e slaapkamer.



De 12 halfvrijstaande parkwoningen vallen op door de ligging aan het groene park van Unia. 4 van de 14 woningen hebben een uitgebouwde zijentree met voordeur, waardoor een mooie eetkeuken en aparte zithoek ontstaat. 10 van de 14 woningen hebben een entree aan de zuidgevel, waardoor een mooie doorzonplattegrond ontstaat. Met de standaard openslaande deuren bij de voor- én achtergevel loop je zo de achtertuin in op het zuiden of de vlonder op aan het park. Op de eerste verdieping liggen 3 slaapkamers en een ingerichte badkamer, met genoeg ruimte voor een optioneel bad. De ruime zolder biedt daarbij genoeg plaats voor een 4e slaapkamer.
Lees meer Toon minder

Woningtypes

Laanwoning

Prijs€ 399.500 - € 529.500
Kavel. Woonopp.Prijs (v.o.n.)Status
Laanwoning (bouwnr. 5) 120 m2€ 474.500verkocht
Laanwoning (bouwnr. 7) 120 m2€ 479.500verkocht onder voorbehoud
Laanwoning (bouwnr. 8) 120 m2€ 524.500onder optie
Laanwoning (bouwnr. 6) 124 m2€ 399.500verkocht onder voorbehoud
Laanwoning (bouwnr. 10) 120 m2€ 524.500beschikbaar
Laanwoning (bouwnr. 9) 120 m2€ 519.500beschikbaar
Laanwoning (bouwnr. 11) 120 m2€ 529.500verkocht onder voorbehoud

Parkwoning

Prijs€ 484.500 - € 514.500
Kavel. Woonopp.Prijs (v.o.n.)Status
Parkwoning (bouwnr. 20) 131 m2€ 514.500beschikbaar
Parkwoning (bouwnr. 22) 120 m2€ 484.500beschikbaar
Parkwoning (bouwnr. 21) 120 m2€ 484.500verkocht onder voorbehoud
Parkwoning (bouwnr. 23) 120 m2€ 484.500verkocht onder voorbehoud
Parkwoning (bouwnr. 24) 120 m2€ 484.500verkocht onder voorbehoud
Parkwoning (bouwnr. 25) 124 m2€ 484.500beschikbaar

Planning

  1. Conceptfase
  2. Concept woningen
  3. Indeling kavels
  4. In verkoop
  5. Uitverkocht
  6. Start bouw
  7. Oplevering

Kaart

Interesse in nieuwbouwproject:
Mijn Schuurwoning in Unia?

*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies, Disclaimer en Privacy