Leeuwarden Dekamastraat 40

Omschrijving

vraagprijs

€ 259.000 k.k.

Kenmerken

Overdracht
Statusbeschikbaar
Prijs€ 259.000 k.k.
Bouw
Bouwjaar1986
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectAppartement
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte72 m²
Woning Inhoud223 m³
Kamers3 (2 slaapkamers)
Energie
EnergielabelC
alle kenmerken minder tonen

Interesse?

Plan bezichtiging
Lente, zomer, herfst of winter. Dit uitzicht verveelt nooit!

Daar waar in vroeger tijden de Elfstedenschaatsers via de Dokkumer Ee het stadscentrum binnen reden, staat dit prachtige hoekappartement. Met een eigen parkeerplaats, twee slaapkamers en een heerlijk balkon op het zuidoosten kun je hier in alle jaargetijden genieten van alles wat Leeuwarden te bieden heeft. Met de Dokkumer Ee aan de voorzijde en het Rengerspark aan de achterzijde van het appartement woon je op een werkelijk unieke locatie en bovendien wandel je vanaf hier zo het centrum in.

Het appartement is mede door de hoekligging voorzien van een mooie lichte woonkamer. Er is een open keuken met een ruime berging en een heerlijk balkon met zicht op de Dokkumer Ee. De Elfstedentocht gaan we hier niet meer zien maar komend voorjaar kun jij wel genieten van alle pleziervaart die hier continue af en aan vaart.

Dit keurige appartement beschikt over twee slaapkamers en is ideaal voor starters, stellen en senioren. Het complex is voorzien van een lift en drempelhulpen, wat het extra toegankelijk en comfortabel maakt voor ouderen en mensen met een verminderde mobiliteit. Op de begane grond is een handige berging, ideaal voor het opbergen van fietsen en seizoensspullen. Bovendien is er een door middel van een slagboom afgesloten parkeerplaats waar je je eigen plek hebt.

Indeling:
De centrale hal bevindt zich aan de zijkant van het pand en is voorzien van een intercomsysteem. Je vindt hier ook de brievenbussen voor alle appartementen en er is een doorgang naar de bergingen op de begane grond. Het complex beschikt over zowel een lift als een trappenhuis en aan de achterzijde van het gebouw vind je de gezamenlijke, door een slagboom afgesloten parkeerplaats.

Appartement:
Het appartement is gelegen op de tweede en bovenste verdieping van het appartementencomplex. Aan de voorzijde van het appartement bevinden zich de twee slaapkamers, waarvan één is voorzien van een ruime inbouwkast. De badkamer heeft een douche en een wastafel én er is ruimte voor de witgoedopstelling. Naast de badkamer bevindt zich een separaat toilet. Aan het einde van de hal kom je in de ruime woon- en eetkamer met open keuken. Vanuit deze ruimte heb je toegang tot het balkon.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1986
- Woonoppervlakte 72 m²
- Volledig geïsoleerd
- Actieve VvE
- VvE bijdrage €155,- per maand
- Parkeerplaats op, middels slagboom, afgesloten terrein
- Geschikt voor zowel ouderen als jongeren
- Wonen op een unieke locatie

Makelaardij Friesland

Plan bezichtiging
voor: Dekamastraat 40

*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookies, Disclaimer en Privacy