Lauwersoog Robbengat 8

Omschrijving

vraagprijs

€ 575.000 k.k.

Kenmerken

Overdracht
Statusverkocht
Prijs€ 575.000 k.k.
Bouw
Bouwjaar2002
Bouwvormbestaande bouw
Type ObjectWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Indeling
Woonoppervlakte171 m²
Perceeloppervlakte1589 m²
Woning Inhoud637 m³
Kamers9 (5 slaapkamers)
Energie
EnergielabelA+
alle kenmerken minder tonen

Interesse?

Plan bezichtiging
BELEEF HET ECHTE WADDENGEVOEL, GEWOON AAN WAL IN LAUWERSOOG IN DEZE SOLIDE GEBOUWDE WONING MET DUBBELE GARAGE. ENERGIELABEL A+
Met de Waddenzee en Lauwersmeer bijna in de achtertuin, op loopafstand en met een paar stappen in het bos.

De woning is in 2002 traditioneel gebouwd en heeft de eigenschappen voor levensloopbestendig wonen en thuiswerken.
Een rondleiding door de woning leert je de verrassende indeling kennen.

Indeling:
Entree, hal met voorraadkast, bijkeuken met vaste kasten, toilet met hangend closet en fontein, slaapkamer met fraaie eikenhoutenvloer en schuifpui. Badkamer met 2e toilet, wastafel en douche/stoom cabine.
Leefkeuken met inductiekookplaat, natuurstenenblad, koelkast, vriezer, koffiemachine, vaatwasmachine, afzuigkap, magnetron en Quooker. Vanuit de keuken is er toegang tot het kantoor/ thuiswerkplek.
De open keuken heeft een rechtstreekse aansluiting op de eigen bioscoop, welke weer via schuifdeuren leidt tot de sfeervolle woonkamer met houtkachel en schuifpui. De gehele benedenverdieping is voorzien van een eikenhouten vloer.
Middels de centrale hal met trapkast is er de trapopgang naar de verdieping.

1e verdieping.
Overloop, 1e slaapkamer, wasruimte met witgoed opstelling, vernuftige oplossing voor het drogen van de was, Intergas CV-ketel (circa 10 jaar oud), WarmteTerugWin installatie en vaste trap naar de zolder/berging.
2e Slaapkamer met laminaatvloer, 2e badkamer met douche, 2e toilet en wastafelmeubel.
3e Slaapkamer met inbouwkast en 4e slaapkamer.

In de tuin is een geweldig "buiten" (3 jaar oud) te vinden met keuken, houtgestookte hottub en elektra. Een ware beleving, alsof je op vakantie bent.

Dubbele, geïsoleerde garage met smeerput, werkbank en vloerverwarming.
Aangrenzend is er een carport en een riante extra berging (10x6).

Lauwersoog is een dorp in de gemeente Het Hogeland in de provincie Groningen. Lauwersoog is vooral bekend om zijn natuur en als vertrekplaats van de veerdienst naar Schiermonnikoog en is te bereiken via de N361.

Nationaal Park Lauwersmeer ligt precies op de grens van Groningen met Friesland. Het gebied is populair bij kitesurfers, vogelspotters, watertoeristen en rustzoekers. Op de plek waar de Lauwersmeer uitmondt in de Waddenzee, ligt de visserijhaven van Lauwersoog.

Bijzonderheden.
24 zonnepanelen
Smaakvol buitenschilderwerk 2021/2022
Eigen kweekkas (2 jaar) en moestuin
Tuin met fruitbomen
Twee riante opritten en parkeergelegenheid voor meerdere auto's en/of uw boot
Totale perceel oppervlakte maar liefst 1589 m² eigen grond
Jan Ypeij

Jan Ypeij NVM Makelaar bestaande bouw